UKLIDOVÉ SLUŽBY – Reference

Monika Škarvanová, Grunental s.r.o

Reference: S Vašim úklidem jsme spokojení. Mockrát děkujeme za pomoc při úklidu v kuchyňce (jsme si vědomi toho, že po nás zůstává dost velký nepořádek a hromada nadobí.

Více →

TRIO reality, s.r.o

TRIO reality, s.r.o

Reference: Rád bych Vám touto cestou poděkoval za prvotřídní služby, které od začátku roku poskytují vaši pracovníci naší společnosti. Po provedeném výběrovém řízení, při němž jsme hledali partnera, kterému můžeme svěřit starost o čistotu kanceláří naší společnosti, padla naše volba právě na společnost KSENA s.r.o. a dnes můžu říci, že to byla volba dobrá.

Více →

Ondřej Vorlíček

Reference: Dobrý den, rád bych Vám jako majitel domu v Saské ulici touto cestou poděkoval za služby, které mi poskytují vaši pracovníci cca 10 let. Před výběrem Váši firmy mi uklízely dům jiné firmy a s jejich úklidem jsem nebyl spokojen.  Teď když dům uklízí Váši firma, jsem s úklidem spokojen.

Více →

GEPRO s.r.o.

GEPRO s.r.o.

Reference: Se společností Ksena s.r.o. jsme velmi spokojeni. Uklízí naše prostory od 7. 3. 2005. Naše požadavky řeší rychle a práci odvádí velmi pečlivě. Děkujeme.

S firmou KSENA s.r.o. jsme naprosto spokojeni, reaguje na naše požadavky velice rychle a pečlivě.

Více →

Daniela Hanzlíková

Kontakt: www.dane-kutilek.cz

Reference: S kvalitou úklidu v naší společnosti jsme naprosto spokojení a nemáme žádné výhrady.

Více →

Jan Fiala

Reference:  Firma KSENA s.r.o. provádí úklid naši firmy již déle než 2 roky. Za tuto dobu jsme byly velmi spokojeni s přístupem jejích zaměstnanců k požadovaným úkolům. Pružné a efektivně reagovali na naše požadavky. Kvalita odvedené práce odpovídá našim představám. Tudíž mohu firmu KSENA s.r.o.

Více →

Dermacol, a.s.

Dermacol, a.s.

Kontakt: www.dermacol.cz

Reference: Úklidové služby, které nám dodává firma KSENA, jsou poskytovány k naší plné spokojenosti. Také paní Oksana Píšová je vždy velmi příjemná a ochotná a na naše požadavky reaguje rychle a pružně. Služby společnosti KSENA můžeme všem bez váhání doporučit.

Více →

Dagmar Viktorová úklid rodinného domu

Reference: Firma KSENA s.r.o. pracuje velmi spolehlivě, úklid je vždy proveden důkladně, rychle a diskrétně. Mohu jen doporučit.

Více →

Topsys s.r.o.

Topsys s.r.o.

Kontakt: www.topsys.cz

Reference: Společnost Ksena s.r.o. provádí pravidelný úklid naší prodejny od roku 2005 k naší spokojenosti. Děkuji úklidové firmě KSENA s.r.o. za jejích kvalitní úklidové práce.

Více →

Národní vzdělávací fond o.p.

Reference: Své služby společnost dodává kvalitně, dodržuje smlouvu a reaguje na požadavky a prosby. Proto společnost KSENA s.r.o. můžeme doporučit ostatním společnostem a fyzickým osobám.

Více →

Stránky: 1234

Poslat poptávku
facebook
twitter