UKLIDOVÉ SLUŽBY – Reference

Jaroslav Vostruha

Reference: Firma Ksena v našem domě provádí úklidové práce již několik let. Za příznivou cenu poskytuje služby, se kterými jsme byly vždy spokojeni.

Více →

Michael Ohler, operations director Mc Donalds

Reference: Váši paní Marie na úklid je vynikající a budeme rádi, když bude chodit a uklízet nám i nadále. Toto není nic osobního k dřívějším paní na úklid. I dříve vše bylo v pořádku.

Více →

Michal Vronský, správa bytového domu

Reference: S úklidovou firmou Ksena spolupracujeme asi 5 let a od počátku mají poskytované úklidové služby dobrou úroveň. Komunikace s pracovníky úklidové firmy je vždy příjemná a jejich přístup je velmi flexibilní. Za tu dobu by se jistě několik chybiček našlo, ale vždy šlo spíše o nedorozumění a drobnosti.

Více →

Vladimir Duša BSA SoftProduction s.r.o

Reference: S Vašimi službami jsme vždy spokojeni. Využíváme již 3 roky dobrého úklidu!

Více →

Kokejlová Věra, Společenství vlastníků

Reference: Děkuji Vám za spolupráci a za pečlivě provedený úklid. Paní co k nám chodí je pečlivá a je to vidět. V  domě je čisto.

Více →

Integoo, s.r.o.

Integoo, s.r.o.

Reference: Jsme s Vaší firmou vždy velmi spokojeni a rádi s Vámi spolupracujeme.

Firma KSENA uklízí naše kanceláře po dobu 7 let a vždy jsme byli s prací jejích zaměstnanců 100% spokojeni.

Více →

Pavla Janská

Reference: Moje milá firmo KSENA s.r.o, přeji Vám trvale sluníčko v dušičce každého z vás nejen pro jarní dny ale i dny ostatní tohoto roku 2013, jehož paprsky si budeme na sebe vzájemně pouštět, aby celkově ve společnosti byla pohoda a my jsme lidi byli rádi na světě. Mam stále zájem o Váši služby a rada Vás zase uvidím.

Více →

A.T.A. technik, s.r.o.

A.T.A. technik, s.r.o.

Reference: Již 6 let využíváme úklidové služby firmy KSENA s.r.o., která provádí jak úklid kanceláří, tak úklid prostor ve výrobním závodě v Újezdě nad Lesy. S poskytovanými službami jsme naprosto spokojeni. Úklid v pracovní době je prováděn velmi ohleduplně, aby nedošlo k narušení chodu firmy.

Více →

Kristian Kinský

Reference: Se službami firmy KSENA s.r.o. jsme spokojení, úklidové práce jsou prováděny na profesionální úrovni. Komunikace s vedením firmy funguje dobře.

Více →

Euro Frigo Praha, s.r.o.

Euro Frigo Praha, s.r.o.

Reference: Se službami úklidové firmy Ksena s.r.o. jsme spokojeni a po dobu spolupráce vše funguje tak, jak má. Úklidové služby této firmy můžeme s klidem doporučit i dalším zákazníkům.

Více →

Stránky: 1234

Poslat poptávku
facebook
twitter