UKLIDOVÉ SLUŽBY – Reference

Jazyková škola LITE, Ing. Hana Šrámková

Jazyková škola LITE, Ing. Hana Šrámková

Se společností Ksena spolupracujeme již mnoho let, a to od roku 2003. V roce 2005 jsme se rozhodly šetřit a poohlédnout po nějaké jiné firmě, kde bychom úklid pořídili za menši peníze. Během následujících dvou let jsme usilovně hledaly vyhovující úklidovou firmu, která by odváděla kvalitní práce za rozumní peníze.

Více →

Michaela Kolková, WELEDA, spol. s.r.o.

Michaela Kolková, WELEDA, spol. s.r.o.

Společnost vyrábí 100% přírodní kosmetiku v té nejvyšší kvalitě, o čemž svědčí i certifikát NATRUE. Weleda má své kořeny ve Švýcarsku, nicméně dlouhou tradici si buduje i na českém a slovenském trhu, kde působí již 90 let. Na rozdíl od konvenční kosmetiky přináší zdravou alternativu, která je člověku přirozená.

Více →

Tomáš Chlubna, Cresco Titan, s.r.o.

Tomáš Chlubna, Cresco Titan, s.r.o.

Firma Cresco Titan je zubní laboratoř, která spolupracuje se zubními lékaři po Praze a okolí.

Více →

Lucie Frýdlová, ARYKA IN-WEST a.s.

Lucie Frýdlová, ARYKA IN-WEST a.s.

ARYKA IN-WEST je výhradně českou společností působící na trhu již 15 let. Firma se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oboru elektro, slaboproudu, bezpečnostních a požárních systémů, počítačových sítí, prostředků fyzické ochrany atd. včetně konzultací, projektování, instalací, dodávek a servisu, vše podle požadavků klienta.

Více →

Marek Jirásek, TNS AISA s.r.o.

Marek Jirásek, TNS AISA s.r.o.

TNS AISA je tu proto, aby svým klientům poskytovala informace, na základě kterých mohou rozvíjet svůj byznys a vítězit nad svými konkurenty v různých odvětvích a konkrétních kategoriích. Na trhu je více než dvacet let a po celou tuto dobu patřila k nejúspěšnějším v České republice.

Více →

Ing. Růžena Horová

Majitelka několika rodinných domů, začala spolupráci s firmou KSENA malou opravou plotu. Po nějaké době se zákaznice obrátila na společnost s požadavkem na odstranění staré chátrající stavby, kterou už nebylo možné zrekonstruovat. Do třetice paní Horová zažádala o provedení rekonstrukce většího domu. Zde bylo nutné opravit střechu,zdi, podlahy, terasy a fasádu.

Více →

BigWall

BigWall

Provozovatelé lezecké stěny v pražských Vysočanech. Prostory BigWallu, největšího sportoviště tohoto druhu v Česku, ve srovnání s jinými sportovišti vyžadují náročnější úklid. Kromě běžného úklidu je třeba uklízet prostory haly s lezeckými stěnami, kde všichni lezci intenzivně používají magnézium.

Více →

Hana Svobodová

Soukromá osoba. Oba s manželem jsme značně pracovně vytížení. Proto již téměř 13 let využíváme pravidelných běžných týdenních, ale i takzvaných velkých úklidů. Se společností KSENA spolupracujeme přes čtyři roky.

Více →

Block a.s.

Block a.s.

Reference: S provedeným úklidem za vedením paní Chalilove, jeji operativnosti jsme byly velmi spokojení. Na další akce Vás opět poptáme. Firma KSENA je nejlepší úklidová firma, kterou jsem znal za svůj život.

Více →

Ing. Ivana Koutníková

Reference: S firmou Ksena je bezproblémová komunikace, skvěle pracovníky, po úklidu vždy cítím čerstvý vzduch  a vidím leskle prostory. Mnoho let spolupracujeme s touto firmou, jmenovitě s manažerem kvality Chalilová Natalie a úklidovou pracovnici Lenkou Majstruk. S oběma pracovnici jsme velmi spokojení. Jsou mile, vstřícné, ochotné.

Více →

Stránky: 1234

Poslat poptávku
facebook
twitter